Čašník

Ba.Majo, s.r.o.

Miesto práce
Podhorská 5278/1, 841 07 Devínska Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.8.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluhovanie zákazníkov a komunikácia s nimi.
Dodržiavanie pravidiel obsluhy hostí.
Prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania.
Prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie.
Kontrolovanie stavu zásob, udržiavanie poriadku a čistoty.
Evidovanie rezervácií a objednávok prijatých mailom, telefonicky alebo osobne.
Pracuje sa krátky/dlhý týždeň od 9:00 do 22:00.

Zamestnanecké výhody, benefity

Práca v mladom kolektíve.
Strava a pitný režim.
Možnosť dohodnúť si individuálne smeny podľa potreby.

Informácie o výberovom konaní

pre viac info volať alebo písať na mail.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.8.2024 (ostáva ešte 59 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Penzión Helios sa nachádza v Bratislave 14 km od hlavnej stanice. Ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatným súkromným parkoviskom, barom a záhradou. V ubytovaní sú k dispozícii klimatizované izby s písacím stolom, trezorom, TV s plochou obrazovkou a súkromnou kúpeľňou so sprchovacím kútom. Izby v ubytovaní Penzión Helios sú vybavené posteľnou bielizňou a uterákmi.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Majová
E-mail: poslať životopis
ID: 4833660  Dátum zverejnenia: 19.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac